آموزش تصویری نرم افزار Pinnacle

ایمیل پرینت PDF
Administrator

 نرم افزار Pinnacle Studio ، نرم افزار  قدرتمندی در خصوص میکس و مونتاژ فیلم های ویدئویی است. شرکت Avid  این نرم افزار را از شرکت پیناکل استودیو خریداری و توسعه زیادی داده است . کار با این نرم افرار بسیار راحت بوده و در اندک زمانی هم می توان به آن تسلط پیدا نمود. داشتن این نرم افزار در کنار پریمیر و افترافکت ، امکانات زیادی را برای شما فراهم می کند.

اغلب پلاگین های Boris RED , New Blue ,ProDAD ... به راحتی همراه خود نرم افزار در نسخه اولتیمت نصب می گردد و یا بعداً میتوان آنرا نصب کرد . اگر با پلاگین های بالا آشنایی داشته باشید می دانید که این پلاگینها، انواع و اقسام ترانزیشن یعنی حدوداً 2200 تا ، 2D و 3D  را به نرم افزار اضافه می کند. گذشته از این موضوعات، شما می توانید، فیلم dvd , hd , full hd ,... تا 4k با کیفیت عالی هم 2D و هم 3D و فیلم های بلوری را در خروجی نرم افزار تحویل بگیرید .  رندر گیری  بسیار سریع و  زمان آن خیلی کوتاه است. قابلیت ساخت منو  برای dvd و رایت مستقیم روی انواع لوح های فشرده از دیگر قابلیتهای این نرم افزار است.
قابلیت کپچر از دوربین های فیلمبرداری دیجیتال و تنظیمات مختلفی همراه با کنترل دوربین از طریق خود برنامه از دیگر قابلیتهای این نرم افزار استا . در کنار این نرم افزار،  باید به نرم افزار Pinnacle Studio Training و نرم افرار Live Screen Capturing که ازصفحه نمایش دکستاپ با فرمت wmv. با کیفیت بسیار عالی فیلم برداری می نماید  اشاره نمود. زیرنویس های زیبا ، ساخت منو دی وی دی و رایت ، به اشتراک گذاری آنرا  به قابلیتهای نرم افزار اضافه کنید. در این برنامه با بهره گیری از فارسی نویس مثل افترافکت ،  به راحتی میتوانید تایپ فارسی داشته باشید. حتی این شرکت، کارت میکس های متعددی تولید کرده که با پریمیر هم سازگار است .

کتاب الکترونیکی آشنایی با نرم افزار میکس و مونتاژ پیناکل از سایت راسخون برای شما دوستان در نظر گرفته شده است. همانطور که گفته شد نرم افزار فوق، یکی از بهترین و راحت ترین نرم افزار های میکس خانگی می باشد که شما می توانید با استفاده از این برنامه فیلم های خانوادگی و ... خود را دست خوش تغییرات زیبا قرار داده و لذت ببرید .
 


اجزای نرم افزار
 
1- تمام اجزای نرم افزار تشکیل شده از فیلم ، منو ، افکت و...
 
2- نوار ویرایش شامل فیلم ، عکس ، آهنگ ، افکت و تایتل می باشد .
 
3- تدوین برنامه تشکیل شده از سه قسمت ویرایش ، کپچر و ساخت فیلم .
 
 
 

دریافت فایل برنامه ( 1.84 مگابایت )

http://rasekhoon.net/software/download/657626/کتاب-فارسی-و-تصویری-آموزش-تصویری-نرم-افزار-Pinnacle/

منبع:

راسخون

ویدئو افکت 


آخرین به روز رسانی در جمعه ، ۲۵ فروردين ۱۳۹۶ ، ۱۲:۲۹  

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

دسته بندی موضوعات شگفت

ديگر سايتها

کاربرانی که ممکن است شما بشناسید

!هنوز وارد سایت نشده اید

جهت ارسال لینک ، مطالب و فیلم های شگفتتان ابتدا باید وارد سایت شوید

تبلیغات

بانر تبلیغاتی